SK Moravská Slavia – FK SK Bosonohy B 2:1

Branky MS: 13. David Večeřa, 45. Robin Roštinský

Sestava: Daniel Mikula – David Maleninský, Vojtěch Jaborník (C), Martin Ptáček, Filip Javůrek (10. Filip Bednařík), Jiří Hrabala Jiří, Martin Smetana (46. Viktor Odehnal), Petr Roštínský, David Večeřa (71. Jaroslav Horváth), Robin Roštinský, Ivo Krátký

Bližší podrobnosti nehlášeny.

I. třída dorostu – 21. kolo:
FC Sparta Brno B – SK Moravská Slavia 7:0

Poločas: 1:0

Sestava: Martin Zůbek – Richard Růžička, Jan Gregor, Sahil Ahmadzai, Abdul Modasir Ahmadzai, Radek Vojáček, Patrik Roštínský (C), Filip Bednařík, Milan Gažik, Daniel Žurek, Kevin Imamovič – Radek Jurčík, Vítězslav Paseka, Adam Věžník, Jabu Abdul Modasir Gregor

Městský přebor mladších žáků – 17. kolo
SK Moravská Slavia – SK Řečkovice 8:1

Poločas: 3:0

Branka MS: 7. a 31. Josef Chronek, 9. a 24. Michal Třetina, 46., 51. a 54. Štěpán Slaný, 55. Jonáš Král

Sestava: Štěpán Slaný – Pasoon Ahmadzai (C), Josef Chronek, Samuel Jechout, Jonáš Král, Martin Pecen, Josef Vavrouch, Abd Alrahman Kadur, Jabub Šopík, Michal Třetina, Simon Egberts – Mahdi Moustafa Marei, Dominik Chalupa, Michael Liška, Sebastien Šíma

Městský přebor starších přípravek – 15. kolo:
TJ Tatran Starý Lískovec – SK Moravská Savia 12:5

Poločas: 6:2

Branky MS: Filip Robeš 2, Marián Vít Reichmann, Samuel Gergela, Vincent Reichmann

Sestava: Petr Pluháček – Daniel Müller, Martin Vojáček (C), Tomáš Lasov, Filip Robeš, Jakub Urbánek, Marián Vít Reichmann, Samuel Gergela, Daniel Kinzl, Tomáš Hanák, Vincent Reichmann

Městský přebor mladších přípravek – 15. kolo:
SK Řečkovice – SK Moravská Slavia 9:11

Poločas: 4:7

Branky MS: Samuel Ivaniš 4, Vincent Reichmann 4, Jan Kozáček, Dominik Stein, Vladimír Lavička

Sestava: Samuel Ivaniš, Jan Kozáček, Marek Felšöci (B), David Hanák, Matěj Popovič, Vincent Reichmann, Dominik Stein, Vladimír Lavička, David Strnad, Jakub Kadlec, Hynek Dobšák

Trenér: Vít Reichmann

Asistent: Jan Strnad

Hodnocení trenéra Víta Reichmanna: „V Řečkovicích panovalo ideální fotbalové počasí a nutno pochválit trávníkáře místního celku za perfektně připravenou hrací plochu. Po úvodní opatrné hře z obou stran se po úvodní brance partie více otevřela a domácí využívali nepřesnosti ve hře hostujícího celku. Po zásahu do sestavy Morendy a posílení útočné fáze nastala rozhodující změna ve skóre a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Za zmínku stojí gól hráče Vincenta Reichmanna na 2:2, který dosáhl kopem tzv. škorpión.“