SK Moravská Slavia - SK Slatina 1:2 (1:0)

1. z pen. Lízal - 76. a 90.

Velan - Dufek, Vala, Kubík, Aldin - Ponížil - Lízal, Axamit, Hlavoň, Černý - Svoboda.

Střídali: Křap L., Zatloukal, Novák, Hlobil, Ovsepjan.

Ve druhém přípravném utkání nastoupila Morenda proti účastníkovi I.A třídy Slatině. Hráči Morendy byli po většinu zápasu lepším mužstvem. Měli územní převahu, větší držení míče a vypracovali si několik brankových příležitostí. Ale bohužel velkým problémem Morendy bylo proměňování šancí. Většina střel šla mimo bránu nebo je zneškodnil brankář Zrzavý. A v několika případech, když mohli hráči Morendy zakončit, snažili se přihrávkou najít ještě lépe postaveného spoluhráče a následně přišli o balón. Jedinou branku Morendy vstřelil v první minutě z penalty Lízal. Když se většinu zápasu nedokázali Moreňďáci prosadit, tak se po chybě střídajícího brankáře dočkala v 76.minutě Slatina. Od této chvíle Slatina vyrovnala hru a snažila se zvrátit výsledek utkání na svoji stranu. Což se ji povedlo v 90.minutě když kopala penaltu. Střelu doprostřed brány brankář sice vyrazil, ale na dorážku už dosáhnout nedokázal a tak Slatina zvítězila 2:1.