Těsné vítězství z půdy favorita soutěže

17.08.2020

Morenda veze důležité body z venku


SK Olympia Ráječko - SK Moravská Slavia 0:1 (0:0)

Branka: 10.Šembera

ŽK: Sedlák, Zouhar - Dědič, Lízal, Ovsepjan

Ráječko: Němeček - Maňoušek, Gromský, Bokůvka (77. Keprt D.), Sedlák - Pernica (66.Lidmila), Horáček (46.Zouhar), Bednář, Keprt R. (46.Souček), Vránek - Chyla.

Mor.Slavia: Velan - Dvořák (77.Papuga), Dědič, Dvořák, Ponížil - Lízal - Ovsepjan (90+2. Dufek), Axamit (84.Jašek), Gerlinger (90.Hlobil), Hlavoň - Šembera (54.Černý).

Aktivněji do utkání vstoupili hosté a brzy se dočkali vedení, když po dlouhém autu Dvořáka vyhrál v pokutovém území hlavičkový souboj Šembera, následně se míč k němu odrazil zpět a tentokrát jej již poslal za záda brankáře Němečka. Morenda měla v první půli ještě jednu velikou šanci a to když po rohu Ovsepjana hlavičkoval Ponížil, ale domácí brankář Němeček výborně zasáhl. Domácí ke konci první půle vyrovnali hru, měli i šanci na vyrovnání, ovšem Morendu podržel brankář Velan. Ve druhém poločase bylo lepší Ráječko, červenobílí dobře bránili díky velmi dobře organizované obraně a vyráželi do nebezpečných brejků, ale šance Černého ani Ovsepjana brankou neskončili. A když si domácí nedokázali vytvořit žádnou vyloženou šanci a jejich střely z poza pokutového území zlikvidoval Velan, tak si Morenda připsala první letošní body.

Foto<Tomáš Srnský>