SK Moravská Slavia - FC Boskovice 3:0 (1:0)

Branky: 10. a 49.Kubík, 68.Lízal

ŽK: Hlavoň - Müller, Paděra, Minx

Moravská Slavia: Velan - Dufek (58.Dvořák), Dědič, Kubík, Papuga - Zatloukal (54.Cambal) - Lízal, Axamit (83.Černý), Gerlinger (70.Hlavoň), Ovsepjan - Pavkeje (86.Jašek).

Úvod utkání patřil hostům, kteří se dostali do dvou šancí, ale nedokázali je zužitkovat. A tak je v desáté minutě utkání potrestal domácí Kubík, který hlavou po přímém kopu Ovsepjana, překonal hostujícího brankáře Svobodu a poslal Morendu do vedení. Po obdržené brance byli hráči Boskovic jako opaření a do konce první půle se nedokázali vůbec dostat do hry. Naopak domácí mohli své vedení zvýšit, vypracovali si několik dobrých příležitostí, hlavně šance Lízala a Gerlingera po gólu přímo volaly. Ale hostující brankář už míč ze své sítě lovit nemusel a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Vstup do druhé půle patřil červenobílým. Ve 49.minutě si na Axamitův centrovaný míč naskočil Kubík a hlavou vstřelil svoji druhou branku v zápase. Hosté nuceni více otevřít hru začali mít více ze hry, ale vyloženou šanci si vytvořit nedokázali. O osudu utkání rozhodl v 68.minutě domácí Lízal, který využil prostoru, který mu nabídli obránci Boskovic a přesnou střelou k pravé tyči zvýšil na konečných 3:0 pro Morendu.