SK Moravská Slavia - RAFK Rajhrad 6:2 (3:0)

Branky: 4. a 64.Černý, 32. a 90.Axamit, 45.Zatloukal, 50.Šembera - 71., 87.

Velan - Ponížil, Kubík, Zich, Dufek - Zatloukal - Srba, Lízal, Černý, Ovsepjan - Šembera.

Střídali: Axamit, Křap L., Hlobil, Nony, Novák, Hynek, Mikula.

Morenda vstoupila do utkání velmi aktivně a vytvářela si tlak hned od první minuty, který dokázal zúročit již ve čtvrté minutě brankou Lukáše Černého. Ten mohl během následujících deseti minut přidat další dvě branky, ale své šance neproměnil. Morenďáci jednoznačně po celý první poločas ovládali hru, hráli důrazně a agresivně a svého soupeře napadaly při každé jeho rozehrávce. Díky této hře, do konce první půlky přidali další dvě branky i když jich mohlo být i více. Ve druhé půli Rajhrad zlepšil hru a vytvořili si i nějaké šance, ale byla to opět Morenda, kdo zvýšil skóre , když se po centru Ovsepjana hlavou prosadil Šembera. Běžela 64.minuta zápasu a na 5:0 zvyšoval svojí druhou brankou Černý. V poslední dvacetiminutovce se ze dvou branek mohli radovat i hráči Rajhradu. Ale byli to opět hráči Slavie kdo uzavřel skóre zápasu, když se z přímého kopu trefil Axamit. Morenda po velmi dobrém výkonu zvítězila vysokým rozdílem nad účastníkem 1.A třídy.