Nový generální partner našeho klubu SK Moravská Slavia 

20.08.2020

Přinášíme vám novinku, tentokrát ze zákulisí klubu. Dovolujeme si vám představit nového klubového partnera, kterým je značka Šenk okna.cz patřící do skupiny významných firem Lomax, VPO Protivanov a šenk REALIZACE. Skupina vznikla v roce 2019, nabízí kvalitní řešení ve stavebnictví s profesionálním a individuálním přístupem k zákazníkům po celé České republice a na Slovensku.

Šenk okna.cz jsou specialisté na technicky náročnější projekty a atypická řešení plastových, dřevěných, hliníkových a dřevohliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Ve stavebnictví působí mnoho let a díky zkušenostem, odbornosti a moderní manipulační technice zvládají i nejnáročnější realizace.

Firma Lomax je největší český výrobce garážových vrat a přední výrobce stínící techniky. VPO Protivanov je tradiční český výrobce a dodavatel plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří.

Firmy jsou známé svojí podporou regionálních klubů a spolků a jsme velmi rádi, že podpoří a pomohou dále rozvíjet i náš klub. Postupně vám představíme jednotlivé firmy z této skupiny blíže. Také se můžete těšit na jejich speciální nabídku s bonusy pro členy a fanoušky klubu.