Muži zahájili přípravu

15.07.2020

Muži Morendy v úterý 7. .7. 2020 zahájili přípravu na nový ročník Krajského přeboru mužů. Během přípravného období odehrají tři přípravná utkání a dvě kola krajského poháru. Zápasy budou odehrány především o víkendech s účastníky nižších soutěží. Tréninkový proces bude probíhat v domovském stánku na Vojtové.

Cílem do nového soutěžního ročníku je jednoznačně zlepšení postavení v tabulce KP a s tím související zkvalitnění herního projevu týmu. Trenérský tandem Dufek a Borovský se pokusí zabudovat odchovance klubu přicházející z dorostenecké kategorie (Dufek, Srba, Jašek, Nony) a několik nových tváří (Dědič, Dvořák, Gerlinger a Papuga). 

Zápasy

11. 7.Pohořelice - Morenda 1:3

17. 7. AFK Tišnov - Morenda 18:30, Dolní Loučky

25. 7. Rajhradice - Morenda 10:30, Rajhradice

1. 8. nebo 2.8. 1.kolo krajského poháru

8. 8. nebo 9.8. 1.kolo krajského přeboru

 Soupiska

Brankáři: Jan Velan, Daniel Mikula

Obránci: Jan Zich, Ondřej Kubík, Pavel Dědič (test. SK Líšeň), Ondřej Ponížil, Jakub Dvořák (přestup SK Vojkovice), Aldin Mustafa, Lukáš Dufek, David Papuga (přestup AFK Tišnov)

Záložníci: Radek Lízal, Michal Axamit, Martin Zatloukal, Patrik Hlavoň, Jan Gerlinger (test. Sokol Pohořelice), Arutjun Ovsepjan, Ondřej Srba, Romain Nony, René Jašek (návrat z SK Líšeň)

Útočníci: Michal Šembera, Lukáš Černý, Jaroslav Hlobil, Daniel Novák

Odešli: Vojtěch Cupák (přestup Tatran Kohoutovice), Lukáš Křap (bez angažmá), Dominik Chmúra (Slovensko) Svoboda (Kobeřice)