Branky: 35.Lízal z pen. - 45.Obůrka z pen.-

ŽK: Černý, Lízal, Kubík, Dědič - Macura, Skoumal, Kupský

SK Moravská Slavia: Velan - Dvořák, Dědič, Kubík, Ponížil - Lízal - Hlavoň (90.Srba), Axamit, Gerlinger (63.Hlobil), Černý (77.Jašek) - Pavkeje (88.Dufek)

Kuřim: Svoboda - Pospíšil, Kupský, Hájek, Sláma (67.Skoumal) - Šťastný (85.Gryc), Macura, Obůrka (77.Morkus), Cebák (61.Papež), Pitel - Nespěšný.

Utkání příliš krásy nepobralo. Jednalo se o velmi bojovný zápas a to od obou týmů. Jediné šance v prvním poločase byly pokutové kopy obou mužstev. Nejprve po faulu na Černého proměnil penaltu v 35.minutě Lízal a v poslední minutě první půle vyrovnal z penalty Obůrka, když byl odpískaný faul Kubíkovi. Nutno podotknout, že o obou penaltách by se dalo polemizovat. Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil. Šanci Nespěšného zlikvidoval Velan a na druhé straně Lízalův přímý kop vytáhl na roh brankář Svoboda. Z následného rohového kopu se ke střele dostal Kubík, ale tu výborně vyrazil brankář Svoboda. Další šance si jíž ani jeden tým nevytvořil a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.