Sokol Pohořelice - SK Moravská Slavia 0:4 (0:1)

Branky: 24. a 88.Axamit, 61.Dufek, 67.Černý

Velan - Dufek, Vala, Kubík, Chmúra - Ponížil - Lízal, Axamit, Hlavoň, Černý - Zatloukal.

Střídali: Zich, Hlobil, Nony, Mikula.

Trenérský tandem Michal Dufek a Petr Borovský postrádal z důvodu zranění a nemoci útočníky Cupáka, Šemberu, Svobodu a tak musel v zápase proti účastníkovi I.B třídy improvizovat. V prvním poločase nastoupil na hrotu útoku Martin Zatloukal a ve druhém odchovanec Lukáš Černý. V úvodu utkání byl mírně aktivnější domácí tým Pohořelic, ale žádnou šanci si vytvořit nedokázal. Od desáté minuty převzali otěže zápasu hráči Morendy a až do konce zápasu byli jednoznačně lepším týmem. Skóre zápasu otevřel ve 24.minutě střelou k pravé tyči Michal Axamit. I přes několik dalších šancí hráči Slavie do konce první půle další branku nepřidali. Ve druhém poločase byl obraz hry stejný jako v tom prvním. Morenda byla jednoznačně lepší, vytvořila si několik šancí, ale proměnit dokázala pouze tři. A tak výsledek 0:4 byl pro domácí ještě milosrdný.