Zprávy z klubu

Muži Morendy v úterý 7. .7. 2020 zahájili přípravu na nový ročník Krajského přeboru mužů. Během přípravného období odehrají tři přípravná utkání a dvě kola krajského poháru. Zápasy budou odehrány především o víkendech s účastníky nižších soutěží. Tréninkový proces bude probíhat v domovském stánku na Vojtové.

Na pozemku Moravské Slavie vzniklo v sobotu patnáct nových parkovacích míst pro členy fotbalového oddílu. Na základě rozhodnutí výkonného výboru bylo provedeno zpevnění plochy za brankou směrem k tenisovým kurtům. Tyto plochy byly vytvořeny pro větší komfort členů fotbalového oddílu a to především funkcionářů, hráčů a rodičů. V rámci brigády členů...

Pravidla pro pořádání sportovních akcí v rámci FAČR. Tyto informace jsou důležité především pro funkcionáře a účastníky tréninkových procesů případně přátelských utkání. Členové oddílu Vás tímto žádají o dodržování veškerých podmínek stanovených v nařízení vlády ČR.

Z důvodu ukončených soutěží v sezoně 2019/2020, se jako náhrada uskuteční turnaj mužských družstev za účasti týmů Krajského přeboru. V tabulce je uvedeno rozlosování jednotlivých kol (může dojít k úpravám termínů). Účast diváků a dalších omezení v rámci nařízení vlády ČR budou upravována dle aktuální situace.