Výsledkový servis – Přehled výsledků ostatních týmů Morendy

Městský přebor mužů – 19. kolo:
SK MORAVSKÁ SLAVIA B – FC ŘEČKOVICE 2:3

Poločas: 1:1.

Branky MS: 10. a 63. Radovan Ondrášek – 5. Filip Zatloukal, 55. Pavel Kahoun, 78. Daniel Pospíšil.

Sestava MS: Zůbek Martin – Bauer Leo (85. Gregor Jan), Růžička Richard (40. Ahmadzai Abdul Modasir), Gažik Milan (72. Kakur Jan), Nony Romain, Horváth Jaroslav, Dmytriv Mykhailo, Hrabala Jiří, Ondrášek Radovan, Roštinský Robin, Maleninský David [K].

I. třída dorostu, skupina A – 19 kolo:
ŽIJEME HROU/KUNŠTÁT – SK MORAVSKÁ SLAVIA 4:1

Poločas: 1:0.

Branka MS: 57. Rapant Miroslav.

Sestava MS: Kupka Jan – Novák Nicolas, Gažik Milan, Ahmadzai Sahil, Stanek Nicolas, Gregor Jan [K], Svoboda Jáchym, Stepanenko Mykhailo, Rapant Miroslav.

Městský přebor, starší žáci – 15. kolo:
FC DOSTA BYSTRC C – SK MORAVSKÁ SLAVIA 1:9

Poločas: 1:1.

Branky MS: Krasnorudskyi Bohdan 3, Dupliienko Oleksandr 2, Rybnikář Prokop 2, Slaný Štěpán, Ahmadzai Pasoon.

Sestava MS: Minx David – Muller David, Rybnikář Prokop, Krasnorudskyi Bohdan, Ahmadzai Pasoon [K], Pecen Martin, Hordiichuk Yevhenii, Dupliienko Oleksandr, Slaný Štěpán, Král Jonáš, Macek Eliáš Juda. Náhradníci: Macek Jonáš, Benderradj Yusuf, Klymenko Oleksandr, Chalupa Dominik.

TABULKY JSOU NA: www.fotbal.cz

Městská soutěž, starší přípravka – sk. A
FC ZBROJOVKA BRNO – SK MORAVSKÁ SLAVIA (U11) 5:14

Poločas: 3:8.

Branky MS: Lavička Vladimír 6, Strnad David 3, Velíšek Adam 3, Dobšák Hynek, Tměj Hubert.

Sestava MS: Felšöci Marek – Velíšek Adam [K], Čtvrtníček Michal, Tměj Hubert, Zavřel Jakub, Lavička Vladimír, Strnad David, Dobšák Hynek, Panovský Šimon, Panovský Kryštof.

Městská soutěž, starší přípravka – sk. B
SK JUNDROV – SK MORAVSKÁ SLAVIA (U10 A) 8:13

Poločas: 4:7.

Branky MS: Reichmann Vincent 4, Volkov Mark 3, Urban Valentýn 2, Nespěchal Adam, Vlasiuk Oleksandr, Klein Adam, Waldhans Vít.

Sestava MS: Waldhans Vít – Volkov Mark, Urbánek Mikuláš Dominik, Popovič Matěj, Vlasiuk Oleksandr, Reichmann Vincent [K], Diiamentovych Andrii, Klein Adam, Nespěchal Adam, Urban Valentýn, Holek Jakub. Náhradníci: Sayoud Adam.

Městská soutěž, starší přípravka – sk. C
MORAVSKÁ SLAVIA (U10 B) – FK SK BOSONONY 2:13

Poločas: 2:4.

Branky MS: Dostál Václav, Hochmann Kenny.

Sestava MS: Dostál Matěj – Šustek Mojmír, Janík Kryštof, Dvořák Daniel, Šťastný Oliver, Sochor Pavel, Hochmann Kenny, Procházka Jonáš, Martyniuk Artem, Dostál Václav [K], Bursík Adrian.

Městská soutěž, mladší přípravka – sk. A
SK MORAVSKÁ SLAVIA (U9) – SK LÍŠEŇ (U9) A 7:19

Poločas: 3:12.

Branky MS: Hofrichter Matěj 5, Köböl Jan 2.
Sestava MS: Kadlec Markus – Köböl Jan, Kostka Alexandr, Nedbálek Matěj, Rubeška Alex, Zahradníček Antonín, Hofrichter Matěj [K], Valchář Robin, Vida Oliver.

Městská soutěž, mladší přípravka – sk. B
SK MORAVSKÁ SLAVIA (U8) – SK LÍŠEŇ (U9) B 32:3

Poločas: 17:2.

Branky MS: Šťastný Oliver 8, Dvořák Daniel 8, Hochmann Kenny 7,
Procházka Jonáš 4, Šustek Mojmír 3, Janík Kryštof 2,

Sestava MS: Marei Fares Moustafa – Šustek Mojmír, Janík Kryštof, Dvořák Daniel, Šťastný Oliver, Hochmann Kenny, Procházka Jonáš [K].