SK Moravská Slavia - banner
<<   ( 1 - 11 )   >>
12.8.2018

Morenda do nové sezóny vstoupila vítězně

Hráči morendy vstoupili do utkání aktivněji, ale střely Bombicze a Záruby brankou neskončily. Když rychlí protiútok ke vstřelení branky nevyužili Stehlík s Nguyenem, tak udeřili domácí. V 33.minutě se k odraženému míči dostal domácí Čožík a prudkou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Ivančice poté vyrovnali hru, vypracovali si ještě dvě šance, ale další branka již nepadla. Morenda do druhého poločasu vstoupila s odhodláním změnit skóre zápasu a domácí nepustili vůbec do hry. V 51.minutě zahrával rohový kop Záruba, který prudkou přízemní přihrávkou našel volného Bombicze a ten nechytatelnou střelou k tyči vyrovnal. Hosté se dále tlačili do útoku, ale byli to opět domácí, kdo vstřelil branku, když se po standartní situaci dostal k odraženému míči Čožík a svojí druhou brankou poslal Ivančice opět do vedení. Morenda se nepoložila a stále hrála svoji hru. Domácí hrozili z rychlých brejků, které nevyužili a tak v 73.minutě Černý centrem z levé strany našel v pokutovém území Zárubu, který se uvolnil kolem obránce a nedal domácímu brankáři šanci - 2:2. Na hostech bylo vidět že chtějí vyhrát, vytvářeli si další šance, ale ujala se až ta z 81.minuty, kdy Šmýd poslal z pravé strany míč do pokutového území, který se odrazil k volnému Peštovi a ten určil konečné skóre zápasu 2:3.

FC Ivančice - SK Moravská Slavia 2:3 (1:0)
branky: 33. a 56.Čožík - 51.Bombicz, 73.Záruba, 81.Pešta.
Ivančice: Podolský - Krátký, Holý, Bořil (62.Štěpanovský), Kafoněk (57.Čermák), Šnyrch (69.Jacko), Táborský, Weinlich, Černý (81.Ryška), Čožík, Matějka.
Moravská Slavia: Velan - Bartoš, Vala, Kubík, Koubek - Axamit (46.Pešta), Bombicz (90.Aldin) - Záruba (90.Karas), Lízal, Nguyen (46.Černý) - Stehlík (81.Šmýd).

9.8.2018

Morenda obnovuje B mužstvo mužů

Po osmi letech Moravská Slavia obnovuje B mužstvo mužů, které bude působit ve III.třídě Brno-město. Trenérem mužstva bude bývalý trenér dorostu morendy Jiří Jaroš. Béčko sehrálo první přípravné utkání v neděli 5.8. v Radosticích a s domácím celkem po dvou brankách Ondráška remízovalo 2:2.

5.8.2018

Dorost morendy v přípravě remízoval

Dne 5.8.2018 odehrál dorost morendy velmi prospěšnou a dá se říci podařenou generálku na hřišti SK Pozořice. Morenda hrála v tomto složitém, prázdninové termínu v jedenácti hráčích. Domácí měli možnost o poločase vystřídat celou jedenáctku, což se muselo na kondici našeho mužstva promítnout. V zápase jsme se ujali ve 25 minutě vedení po střele Patrika Roštinského. Další branku vstřelil po standartní situaci kapitán mužstva Adam Hammacher. Do konce poločasu se domácím podařilo vstřelit branku po sporné ofsajdové situaci. Do druhého poločasu domácí prostřídali celé družstvo a podařilo se jim výsledek srovnat v 77 min na konečných 2:2 náhodnou střelou z 25 metrů, která propadla k pravé tyči naší branky.

SK Pozořice - SK Moravská Slavia 2:2 (1:2)
branky: Roštinský, Hammacher.
sestava: Zůbek (65.Nechvíle) - Pšeja, Nechvíle (65.Zůbek), Maleninský, Bauer - Javůrek, Hammacher, Roštinský, Lázok - Nony, Tulej.

4.8.2018

Morenda postupuje v krajském poháru dál

V prvním kole krajského poháru čekal na hráče Moravské Slavie nepříjemný soupeř z Valtic. Valtice v druhém předkole poháru porazily 4:2 Přibice. Morenda i bez několika stabilních hráčů (Doležel, Lízal, Axamit, Nguyen, Zich, Dufek...) předvedla velmi dobrý výkon a po brankách Karase, Pešty a Stehlíka vedla po první půlce 3:0. Hráči morendy jednoznančně kontrolovali hru a domácí hrozili pouze z brejků, kdy se dostali do dvou šancí, které neproměnili. Na začátku druhého poločasu zvýšil na 4:0 Radek Šmýd. Zdálo se, že o zápase je již rozhodnuto, ale hráči Moravské Slavie vlastní lehkovážností darovali domácím několik šancí, z nichž dvě využili a zkorigovali tak výsledek na konečných 2:4.

FK Valtice - SK Moravská Slavia 2:4 (0:3)
branky: 62.Křivánek, 88.Haneš - 27.Karas, 32.Pešta, 45.Stehlík, 49.Šmýd
sestava: Velan - Bartoš, Vala, Kubík, Koubek - Bombicz, Stehlík - Karas, Pešta J., Černý (60.Aldin) - Šmýd (77.Jaroš).

1.8.2018

příprava Čechie Zastávka

V sobotu 28.8. odehrála morenda poslední přípravní utkání a to na hřišti v Moutnicích proti účastníkovi I.A třídy , Čechii Zastávka. Po velmi vydařeném výkonu a to zejména v prvním poločase zvítězila morenda 5:1.

SK Moravská Slavia - Čechie Zastávka 5:1
branky: 2 Stehlík, Pešta, Lízal, Šmýd
sestava: Velan (46.Ohnheiser) - Bartoš, Kubík, Koubek (60.Karas), Aldin (46.Vala) - Axamit, Bombicz (46.Pešta J.) - Nguyen (46.Doležel), Lízal, Černý (65.Dufek) - Stehlík (60.Šmýd).

27.7.2018

příprava AFK Tišnov

Ve středu 25.7. odehrála morenda přípravné utkání na hřišti v Dolních Loučkách proti AFK Tišnov. Po velmi slabém výkonu, hlavně v pvním poločase, který morenda prorála 0:2, podlehla účastníkovi krajského přeboru 0:3.

AFK Tišnov- SK Moravská Slavia 3:0 (2:0)
sestava: Velan - Bartoš, Zich (10.Aldin, 46.Vala), Kubík, Koubek - Axamit, Bombicz - Nguyen (65.Dufek), Vala (20.Černý), Doležel (46.Karas) - Stehlík (60.Pešta M.).

23.7.2018

Pozvánka na přípravné utkání

A mužstvo Moravské Slavie sehraje třetí přípravné utkání s nováčkem krajského přeboru AFK Tišnov. Utkání bude sehráno ve středu 25.7. v 18:15 hod. na hřišti v Dolních Loučkách.

23.7.2018

dorost zahájil letní přípravu

Příprava na podzimní část soutěžního hracího ročníku 2018-19, dorosteneckého družstva morendy byla zahájena v pátek 20.7.2018 na domácím hřišti. Přes potíže, které prázdninové měsíce přinášejí byla účast hráčů uspokojivá. Další tréninková příprava je naplánovaná vždy v úterý a čtvrtek od 18.00 na vlastní hrací ploše, atletickém tartanu či klubové posilovně. Generálku na soutěžní ročník družstvo odehraje v neděle 5.8.2018 s výkopem v 10.30 hod. na hřišti v Pozořicích.

22.7.2018

příprava FC Bučovice

K druhému přípravnému utkání zavítala morenda do Bučovic. Proti bývalému účastníkovi krajského přeboru si vedla dobře, zejméma v prvním poločase, kdy po brankách Bombicze a Stehlíka vedla 2:0. Po změně stran a po vystřídání některých hráčů se hra vyrovnala a domácí dokázali zkorigovat výsledek na knečných 2:3.

FC Bučovice - SK Moravská Slavia 2:3 (0:2)
branky: Bombicz, Stehlík, Marek Pešta
sestava: Velan - Bartoš, Koubek, Kubík, Aldin (75.Hohl) - Axamit (60.Pešta M.), Bombicz - Nguyen (46.Černý, 80.Nguyen), Lízal, Doležel (46.Karas) - Šmýd (30.Stehlík, 80.Šmýd).

22.7.2018

příprava SK Tuřany

V sobotu 14.7. sehrála morenda první přípravné utkání proti soupeři z I.B třídy SK Tuřany, které trénuje bývalý trenér žáku, dorostu i a týmu morendy, Michal Dufek. V utkání chybělo několik hráčů ze základní sestavy, naopak některé nové hráče trenér Radovan Mlaskač zkoušel. Byli to Jiří Pešta, Aldin Mustafa z SK Líšeň, útočník Radek Šmýd ze Slovanu Brno, bývalý brankář Moravské Slavie Roman Ohnheiser, který naposledy působil v Blažovicích, sedmnáctiletý záložník René Jašek, který se vrálil z dorostu z Líšně a také útočník Marek Pešta. Nastoupil rovněž vycházející dorostenec Adam Hohl. Na hráčích morendy byla vidět velká nesehranost a možná i podcenění protivníka, který hraje o dvě soutěže níž. I když se morenda dostala brankou Jiřího Pešty do vedení, tak nakonec prohrála 3:4.

SK Moravská Slavia - SK Tuřany 3:4 (1:2)
branky: Jiří Pešta, Stehlík, Marek Pešta
sestava: Ohnheiser - Bartoš, Zich, Vala, Koubek - Axamit, Lízal - Nguyen, Jašek, Pešta Jiří - Stehlík.
střídali: Aldin, Dufek, Karas, Pešta Marek, Šmýd, Hohl.

22.7.2018

Zahájení letní přípravy

V úterý 10.7. zahájila morenda pod vedením trenéra Mlaskače a asistenta Petinise letní přípravu na sezónu 2018/2019. V plánu je sehrání čtyř přípravných utkání a to 14.7. v 10:15 na hřišti v Moutnicích proti SK Tuřany. V sobotu 21.7. v 10:15 v Bučovicích proti místnímu celku. Ve středu 25.7. v 18:15 v Dolních Loučkách proti AFK Tišnov a poslední přípravné utkání sehraje Moravská Slavia proti Čechii Zastávka a to v sobotu 28.7. v 10:15 v Moutnicích. V hráčském kádru oproti jaru došlo k mírním změnám. Odešel útočník Dominik Pořízek do diviziní Velké Bíteše a obránce Jan Havel, který se bude naplno větovat futsalu v klubu Interobal Plzeň. Na přestup z Bystrce přišli záložníci Michal Axamit, Radek Lízal,Tomáš Nguyen. Z Líšně je v jedníní příchod obránce Ondřeje Kubíka.

<<   ( 1 - 11 )   >>

 
 
počet návštěv
poslední zápas
A tým
 


příští zápas
A tým

vs.

dnes
21.2.2019
předpověď počasí
 

www.skmoravskaslavia-fotbal.cz - oficiální stránky fotbalového klubu