SK Moravská Slavia - banner
5.8.2018

Dorost morendy v přípravě remízoval

Dne 5.8.2018 odehrál dorost morendy velmi prospěšnou a dá se říci podařenou generálku na hřišti SK Pozořice. Morenda hrála v tomto složitém, prázdninové termínu v jedenácti hráčích. Domácí měli možnost o poločase vystřídat celou jedenáctku, což se muselo na kondici našeho mužstva promítnout. V zápase jsme se ujali ve 25 minutě vedení po střele Patrika Roštinského. Další branku vstřelil po standartní situaci kapitán mužstva Adam Hammacher. Do konce poločasu se domácím podařilo vstřelit branku po sporné ofsajdové situaci. Do druhého poločasu domácí prostřídali celé družstvo a podařilo se jim výsledek srovnat v 77 min na konečných 2:2 náhodnou střelou z 25 metrů, která propadla k pravé tyči naší branky.

SK Pozořice - SK Moravská Slavia 2:2 (1:2)
branky: Roštinský, Hammacher.
sestava: Zůbek (65.Nechvíle) - Pšeja, Nechvíle (65.Zůbek), Maleninský, Bauer - Javůrek, Hammacher, Roštinský, Lázok - Nony, Tulej.