SK Moravská Slavia - banner
29.5.2016

Morenda vs Boskovice

V dalším kole krajského přeboru hrála Moravská Slávie v Boskovicích a prohrála 3-2.Hráči z Brna byli po většinu zápasu lepším mužstvem,ale fotbal se hraje na branky a domácí dali o jednu branku více.

Po skončení zápasu se hostující hráči sesypali na hlavního rozhodčího,protože nenastavil ani minutu navíc.Je pravda,že minutku či dvě nastavit mohl,ale na druhé straně by měli hráči Morendy měli vědět,že fotbal se hraje devadesát minut a ne výsledek honit až v posledních minutách.Je to velká škoda,protože šance bodovat v Boskovicích určitě byla.Příští zápas odehraje Morenda v sobotu dne 4.6..2016 na svém hřišti proti Moravskému Krumlovu.Zápas začíná v 16.30 hodin.

Boskovice - Moravská Slavia 3:2 (2:0)
Branky: 8. Martínek, 30. Minx, 64. Fadrný - 62. vlastní, 89. Šťourač Diváků: 105