SK Moravská Slavia - banner
12.8.2018

Morenda do nové sezóny vstoupila vítězně

Hráči morendy vstoupili do utkání aktivněji, ale střely Bombicze a Záruby brankou neskončily. Když rychlí protiútok ke vstřelení branky nevyužili Stehlík s Nguyenem, tak udeřili domácí. V 33.minutě se k odraženému míči dostal domácí Čožík a prudkou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Ivančice poté vyrovnali hru, vypracovali si ještě dvě šance, ale další branka již nepadla. Morenda do druhého poločasu vstoupila s odhodláním změnit skóre zápasu a domácí nepustili vůbec do hry. V 51.minutě zahrával rohový kop Záruba, který prudkou přízemní přihrávkou našel volného Bombicze a ten nechytatelnou střelou k tyči vyrovnal. Hosté se dále tlačili do útoku, ale byli to opět domácí, kdo vstřelil branku, když se po standartní situaci dostal k odraženému míči Čožík a svojí druhou brankou poslal Ivančice opět do vedení. Morenda se nepoložila a stále hrála svoji hru. Domácí hrozili z rychlých brejků, které nevyužili a tak v 73.minutě Černý centrem z levé strany našel v pokutovém území Zárubu, který se uvolnil kolem obránce a nedal domácímu brankáři šanci - 2:2. Na hostech bylo vidět že chtějí vyhrát, vytvářeli si další šance, ale ujala se až ta z 81.minuty, kdy Šmýd poslal z pravé strany míč do pokutového území, který se odrazil k volnému Peštovi a ten určil konečné skóre zápasu 2:3.

FC Ivančice - SK Moravská Slavia 2:3 (1:0)
branky: 33. a 56.Čožík - 51.Bombicz, 73.Záruba, 81.Pešta.
Ivančice: Podolský - Krátký, Holý, Bořil (62.Štěpanovský), Kafoněk (57.Čermák), Šnyrch (69.Jacko), Táborský, Weinlich, Černý (81.Ryška), Čožík, Matějka.
Moravská Slavia: Velan - Bartoš, Vala, Kubík, Koubek - Axamit (46.Pešta), Bombicz (90.Aldin) - Záruba (90.Karas), Lízal, Nguyen (46.Černý) - Stehlík (81.Šmýd).